Szorstka jak Twitch

O czym jest historia?

Przede wszystkim należy zacząć od stwierdzenia, że ta książka NIE jest romantyczną historią miłosną. Jest dokładnie taka jak jej tytuł. To… „Raw”. Należy ona do gatunku mrocznych, pokręconych, niebezpiecznych dla serca i nieprzewidywalnych historii. Jedna z tych, które intrygują tak bardzo, że pochłaniają czytelnika od pierwszej strony. To opowieść, która musi zostać przeczytana. Belle Aurora w Polsce jest znana z serii „Friend-Zoned”, ale „Raw” to jej nowa odsłona. Trzymaj się mocno, bo na taką przejażdżkę prosto z piekła nic Cię nie przygotuje!

Lexi miała ciężkie dzieciństwo. Uciekła z domu, a później została wysłana do domu zastępczego. Teraz ma dwadzieścia sześć lat, jest bardzo dobrze wykształcona i ma świetną pracę, w której się spełnia. Kobieta już od jakiegoś czasu czuje na sobie czyjś wzrok, wie, że tajemniczy mężczyzna cicho za nią podąża, i coś głęboko wewnątrz niej cieszy się tym. Bycie obserwowaną przez Twitch’a daje jej poczucie bezpieczeństwa. Nie ma pojęcia, kim jest mężczyzna, dopóki nie zostaje napadnięta, a on przychodzi jej z pomocą. Niestety nie jest to po prostu szlachetny gest z jego strony. Wszystko ma swój cel i cenę.

W mroku…

To nie jest love story, w której bohaterowie wpadają na siebie przypadkowo, by zakochać się od pierwszego wejrzenia i odjechać razem na białym koniu w stronę zachodzącego słońca. To romans z elementami erotyku i dramatu, ostry, odważny, szorstki, kontrolujący umysł i emocje czytelnika. To zdecydowany rollercoaster emocji, brzydka i piękna historia zarazem, o skrzywdzonych duszach, ich spaczonym sposobie postrzegania miłości, a także o strachu, bólu i wewnętrznej walce. Książka jest specyficzna w swojej świetności, ukazując przeszłość, która determinuje teraźniejszość, a ma podłoże psychologiczne o ciemnych barwach. Twitch to bohater, jakiego jeszcze nie spotkaliście: mroczny, pokręcony, wymagający samiec alfa. Przerażający, o skrzywdzoną duszą. Lexi to silna kobieta, doświadczona przez życie, która wie, czego chce i jest idealna dla tak skomplikowanego człowieka, jakim jest Twitch. Razem tworzą mieszankę wybuchową, która fascynuje czytelnika, mimo świadomości, że jest śmiertelnie niebezpieczna. To jedna z tych historii, podczas czytania których musisz mieć otwarty umysł, by w pełni cieszyć się lekturą. Czytelnik bez tchu obserwuję walkę bohaterów z ich demonami, próbuje rozwikłać intrygi i odkryć tajemnice ludzkiego umysłu i serca. Autorka ani na moment nie pozwala odetchnąć, trzyma w napięciu aż do samego końca, a ostatnie strony wbijają w fotel. Ta książka jest uosobieniem pokusy zła i jest absolutnie idealna dla wszystkich fanów gatunku Dark Romance.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *